UR & KLOCKOR / Väggur / Väggur 12275346
nr 1227 5346
Väggur
Gustaviansk stil. Höjd: 50
Kondition: slitage, skador
Utrop:
300 kr
Såld:
200 kr
måndag 7 januari 2019
kl 19:55:45
100 kr
150 kr
Den Gustavianska stilen